Boban Petrović

Požarevac

Stomatolog

Oceni

  [ 3.00 ] – nije loš Glasača 2   Komentara 2

Detalji

Stomatolog

active

male

Bez poveznica

Bez poveznica

Karijes

Pronađi i oceni Stomatologe Srbije

Pretražite Karijes.com po stomatolozima i stomatološkim ordinacijama u Srbiji. Ocenite ih i podelite vaše iskustvo sa drugima.

Ocena

Boban Petrović je ocenjen(a) 2 puta uz 2 komentar(a), što je rezultovalo sa ukupnom prosečnom ocenom 3.00 na skali od 1 do 5. Opisna ocena za ovog Stomatologa je nije loš.

Ako imate lično iskustvo sa Boban Petrović, pozivamo vas da podelite vaš utisak sa Karijes.com posetiocima. Vaše mišljenje je veoma važno i Boban Petrović će najverovatnije ceniti vašu povratnu informaciju.

Oceni

Thea

Proteza nylonowa wcale nie musi<a href="http://rowdtj.com"> rnujowa</a>ć dziąseł, jeśli kieszonki dziąsłowe są odciążone i proteza jest wtryśnięta na powielonym modelu, to na pewno nie szkodzi bardziej od tradycyjnej akrylowej, a jest zdrowsza, bo biokompatybilna, nie zawiera monomeru resztkowego i nie powoduje uczuleń, a co najważniejsze dla kobiet szczegf3lnie w pełni kosmetyczne, bo bezmetalowe. Wielu ludzi ma zrujnowane dziąsła, nawet ci, co nie noszą żadnych uzupełnień protetycznych +1Was this answer helpful?

Da li vam je ovaj komentar bio koristan?

Odnos sa pacijentom
Kvalitet usluge
Znanje
Pouzdanost
Cena usluge

0     7    


Enrique

Jeżeli chodzi o tenchikf3w to w kwestii nylonu nie radzę ich słuchać. Większość jest przeciwnych z jednego prostego powodu-nie potrafią ich wykonać i nie wiedzą jak się z nimi obchodzić. Do wypolerowania potrzebne są specjalne pasty i krążki ze specjalnych materiałf3w(czytaj dużo droższe od standardu do akrylu). Ponadto aby ją wykonać trzeba zainwestować w sprzęt około 35 tyś zł. Wtedy mają też darmowe szkolenia na temat wykonawstwa protez z nylonu. Pacjent powinien też zakupić specjalne środki do czyszczenia tychże protez. Zapytaj tenchika co sądzi też na temat acetalu, duracetalu itp. Jestem prawie pewien, że im też będzie przeciwny Powf3d jak wyżej (potrzeba zainwestowania w sprzęt i materiał. +1Was this answer helpful?

Da li vam je ovaj komentar bio koristan?

Odnos sa pacijentom
Kvalitet usluge
Znanje
Pouzdanost
Cena usluge

0     0    


     

Broj profila: RS-KAS-P-1021

Podaci na ovom sajtu su prikupljeni iz javnih izvora. Naši podaci sadrže najtačnije informacije koje su bile dostupne u trenutku objavljivanja.